+420 774 20 10 40 KUBÁNSKÉ NÁMĚSTÍ 3, PRAHA 10

Vánoční cukroví

Vánoční mix 1kg – 10 druhů cukroví – cena 790,-Kč

 

 

 

 

Objednávat vánoční cukroví můžete do 7. prosince 2020 nejlépe osobně u nás v Lilly nebo napište mailem na info@cukrarnalilly.cz nebo telefonicky 774 20 10 40.

Výdej cukroví od 11. do 18. prosince 2020 vždy po 12.hodině.

Cukroví pečeme s láskou jako od maminky. Těsto na cukroví připravujeme z másla a používáme letošní vlašské ořechy. Pracujeme s pravou čokoládou značek Reno a Callebaut, a když máme červenou, tak samozřejmě pravou Ruby čokoládu, která se vyrábí z rubínových kakaových bobů. Cukroví je zdobeno ořechy, bílou a hnědou čokoládou, posypem z cukrové hmoty od společností Sosa a Silikomart, které jsou něco jako Mercedes v cukrařině. Používáme marmelády od tyrolské rodiny Darbo, k jejich výrobě se používá pouze čerstvé ovoce, což je záruka plné ovocné chuti a zachování všech hodnotných látek a vitamínů.Do cukroví přidáváme kokos z Filipín, který je krásně voňavý.

Vanilkové rohlíčky – používáme vlašské ořechy, Linecké kytičky – linecké pečivo s kvalitní marmeládou Darbo, meruňková a směs lesního ovoce, Vosí hnízda – úžasná kakaová hmota na piškotu s náplní z vaječného likéru a ponořené do čokolády, Rumové košíčky – linecké košíčky naplněné ořechovo rumovou náplní, ponořeno do hořké čokolády a ozdobeno vlašským ořechem, Ořechy plněné – kakaovo ořechové těsto naplněné čokoládovou náplní a polité hořkou a bílou čokoládou, Vánoční stromečky – linecké těsto, plněné pistáciovým krémem, s řetězy z bílé čokolády a posypané zdobením z cukrové hmoty, Srdce – kakaové linecké slepované čokoládovou náplní, ponořeno do Ruby / červené čokolády a zdobeno lesklým sypáním z cukrové hmoty, Zvonečky – linecké těsto slepené malagovým krémem / rozinky a vanilka/, polité bílou čokoládou, sypané lesklým zdobením z cukrové hmoty, Hvězda – kakaové těsto slepené kokosovou náplní s kokosem z Filipín, ponořeno do hořké čokolády, ozdobenou bílou navrchu, Prasátko pro štěstí – linecké těsto v Ruby /červené čokoládě s malinovou náplní, zdobené cukrovou hmotou.

Samozřejmě nabízíme verzi vánočního cukroví z pistácií i kešu ořechů pro alergiky nebo milovníky jiných oříšků – zde cena cukroví 1kg mix 950,-Kč. V nabídce je i letos DIA cukroví – pouze 4 druhy dia cukroví. Různé mixy či kombinace cukroví na přání nebo pouze jedno druhové vánoční cukroví kromě vanilkových rohlíčků a lineckých kytiček za 1 kg má cenu 850,-Kč.

Vánočky a jiné dobroty

Objednávat můžete do 13. prosince 2020 nejlépe osobně u nás v Lilly nebo napište mailem na info@cukrarnalilly.cz nebo telefonicky 774 20 10 40.

Výdej od 18. do 23. prosince 2020 vždy po 12. hodině, pouze 23. prosinec výdej i během dopoledne.

Ručně pletené vánočky z másla, obsahuje rozinky, posyp mandle.

Vánočka malá cca +/- 600 g           cena 169,-Kč

Vánočka velká cca +/-1000g          cena 219,-Kč

Kokosky balení 250g                      cena 129,-Kč

Kokosky balení 1kg                        cena 500,-Kč

Jablečný závin / štrůdl                    cena 210,-Kč

Možno přísady ořechy/ rozinky       cena  20,-Kč

Chlebíčky

Naše chlebíčky si vyrábíme sami, používáme veky z bílé či celozrnné mouky, objednávky na Vánoce a na Silvestra je možno objednávat dle našeho výběru.

Další sladké pochutiny a slané dobroty

Z naší celkové nabídky si samozřejmě můžete objednat na Vánoce taky. Rádi uslyšíme, že máte přání, aby třeba naše pralinky či makronky zdobily Váš slavnostní stůl, nabízíme i balení bramborového salátu, jsme schopni zajistit kuřecí či vepřové řízky, obložené mísy na oslavu Nového roku.